مرز ایران کرواسی وزیر امور خارجه اخبار سیاست خارجی

مرز: ایران کرواسی وزیر امور خارجه اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار بین الملل سیاست روسیه در سوریه همسو با منافع اسرائیل است / پوتین

در حالی که وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به تهدیدات خود علیه کشور عزیزمان ایران ادامه می‌دهد و می‌گوید، در صورت بمباران تل‌آویو، پایتخت کشور عزیزمان ایران را با جنگند

سیاست روسیه در سوریه همسو با منافع اسرائیل است / پوتین

پوتین: سیاست روسیه در سوریه همسو با منافع اسرائیل است

عبارات مهم : ایران

در حالی که وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به تهدیدات خود علیه کشور عزیزمان ایران ادامه می دهد و می گوید، در صورت بمباران تل آویو، پایتخت کشور عزیزمان ایران را با جنگنده هایش می زند، ولادیمیر پوتین خبر های اطمینان بخشی را جهت بنیامین نتانیاهو فرستاده و از او خواسته از تنش موضع با کشور عزیزمان ایران امتناع کند. پوتین تاکید کرده هست، سیاست روسیه در سوریه همسو با منافع اسرائیل در منطقه است.

به گزارش ایسنا به نوشته روزنامه فرامنطقه ای الشرق الاوسط، این خبر ولادیمیر پوتین، مدیر جمهوری روسیه این بار از طریق خاخام “بریل لازار” مدیر موسسات دینی یهودی در روسیه که نزدیک به پوتین است و همراه او به سرزمین های اشغالی رفته بود، انتقال داده شده است است.

سیاست روسیه در سوریه همسو با منافع اسرائیل است / پوتین

این خاخام گفته هست، پوتین حق اسرائیل در دفاع از خود را می فهمد و منافع اسرائیل را در سیاست خود در سوریه مد نظر قرار می دهد.

لازار افزود: اسرائیل با هماهنگی روسیه حملاتی را در سوریه انجام داده است.

در حالی که وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به تهدیدات خود علیه کشور عزیزمان ایران ادامه می‌دهد و می‌گوید، در صورت بمباران تل‌آویو، پایتخت کشور عزیزمان ایران را با جنگند

وی به روزنامه معاریو اسرائیل راجع به تحویل سامانه های اس ۳۰۰ از سوی روسیه به سوریه و اینکه آیا با نشانه کم کردن پروازهای جنگنده های اسرائیل در آسمان سوریه بوده، گفته بود: من در نشستی که در آن پوتین از سوریه صحبت می کرد حاضر بودم. من او را می شناسم او اعتقاد است در حمایت از نظام سوریه مصلحتی نیز جهت اسرائیل دارد.

علی رغم پیچیدگی های اوضاع جهت اسرائیل، حضور اسد به عنوان قدرت در دمشق جهت تل آویو بهتر از داعش و غیره هست. این سامانه های موشکی علیه اسرائیل نیستند بلکه علیه حملات آمریکا و غربی است که سوریه را ترساندن می کنند.

این خاخام می افزاید، اسرائیل همچنین دغدغه کشور عزیزمان ایران نیست. رهبری کشور عزیزمان ایران منافع متعددی در خاورمیانه دارد که مهمتر از حمله به اسرائیل هست. خاورمیانه مثل یک دیگ در حال جوش و خروش است به روابط عربستان و قطر نگاه کنید مهم این است که چه کسی بر خاورمیانه حکومت خواهد کرد.

سیاست روسیه در سوریه همسو با منافع اسرائیل است / پوتین

وی افزود، اسرائیل دلواپس زیاد کردن تهدیدات کشور عزیزمان ایران است و نشانه کشور عزیزمان ایران به اسرائیل مربوط نمی شود و اسرائیل نباید موضعی علیه کشور عزیزمان ایران بگیرد.

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | سوریه | سیاست | پوتین | اسرائیل | اسرائیل | خاورمیانه | ولادیمیر پوتین

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs