مرز ایران کرواسی وزیر امور خارجه اخبار سیاست خارجی

مرز: ایران کرواسی وزیر امور خارجه اخبار سیاست خارجی

بازیگر نقش همسر «پدرخوانده» درگذشت , «مرگانا کینگ»

«مرگانا کینگ» بازیگر و خواننده آمریکایی که در قسمت اول و دوم فیلم «پدر خوانده» در نقش همسر «مارلون براندو» بازی می‌کرد در سن ۸۷ سالگی درگذشت. «..

ادامه مطلب

تصاویر) + الهام صفوی‌زاده با عوض کردن پوشش جنجالی شد! (

الهام صفوی زاده مجری صدا و سیما که اغلب او را با اجرای برنامه های خانوادگی از جمله تصویر زندگی و به منزل برمی گردیم به یاد داریم در کمتر از بیست و چهار ساعت گ..

ادامه مطلب

پاسخ آناهیتا همتی به دعوتنامه رییس جمهور جهت افطار

آناهیتا همتی در پاسخ به دعوتنامه رییس جمهور جهت ضیافت افطار نوشت: «سلام آقای رییس جمهور،من به افطاری شما نخواهم آمد.» پاسخ آناهیتا همتی به دعوتنامه رییس ..

ادامه مطلب

گلزار خواننده خوبی نیست/ پیشنهادهای کاری مدیری را قبول نکردم ، حمید عسگری/ پانته‌آ بهرام

برنامه من و شما، روز جمعه (6 بهمن ماه) با حضور حمید عسگری (خواننده) و پانته‌آ بهرام (بازیگر) پخش شد. حمید عسگری: گلزار خواننده خوبی نیست/پانته آ بهرا..

ادامه مطلب

انصراف بهنوش بختیاری از بازی در «پاسيو»

به گزارش صبا، بهنوش بختیاری که قرار بود حضور كوتاهى در فیلم «پاسیو» به کارگردانی مریم بحرالعلومی داشته باشد، به علت تداخل برنامه هاى كارى از مجموعه عوامل «..

ادامه مطلب

اجرای خواننده پاپ روی قله دماوند

در حالی که همچنان برگزاری کنسرت در بعضی شهرهای کشورمان با پرسشها و موانعی جدی همراه هست؛ یک خواننده پاپ تصمیم گرفته قطعه‌ای را روی قله دماوند اجرا کند...

ادامه مطلب

تصویر ، واکنش مجری تلویزیون به تنش میان بازیگران و صورت های معروف و خبرنگاران

شاهین جمشیدی به اتفاقات رخ داده میان بازیگران و خبرنگاران در روزهای اخیر تصویر العمل نشان داد. واکنش مجری تلویزیون به تنش میان بازیگران و صورت ..

ادامه مطلب