مرز ایران کرواسی وزیر امور خارجه اخبار سیاست خارجی

مرز: ایران کرواسی وزیر امور خارجه اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری گلزار خواننده خوبی نیست/ پیشنهادهای کاری مدیری را قبول نکردم ، حمید عسگری/ پانته‌آ بهرام

برنامه من و شما، روز جمعه (6 بهمن ماه) با حضور حمید عسگری (خواننده) و پانته‌آ بهرام (بازیگر) پخش شد.

گلزار خواننده خوبی نیست/ پیشنهادهای کاری مدیری را قبول نکردم ، حمید عسگری/ پانته‌آ بهرام

حمید عسگری: گلزار خواننده خوبی نیست/پانته آ بهرام: پیشنهادهای کاری مدیری را قبول نکردم

عبارات مهم : خواننده

برنامه من و شما، روز جمعه (6 بهمن ماه) با حضور حمید عسگری (خواننده) و پانته آ بهرام (بازیگر) پخش شد.

به گزارش ایلنا، پانته آ بهرام در پاسخ به سؤال ظلی پور راجع به عدم حضور دوباره در فیلم های طنز گفت: مهران مدیری عزیز جهت یکی دو تا از تولیدات تلویزیونی خود از من دعوت به همکاری کردند و وسوسه ی جذابی هم بود چون کارهای ایشان هر لحظه پرمخاطب بود ولی احساس خطر در من باعث شد، نپذیرم و جهت همین ایشان دیگر از من دعوت نکردند و گفتند جهت چی دعوت کنم هنگامی که نمی آیی! (می خندد) ولی الان دلم یک کار طنز خوب می خواهد که آن روی سکه هم کمی مشخص شود.

بهرام درخصوص نخستین حضور خود برابر دوربین؛ در فیلم سینمایی”هامون” از داریوش مهرجویی با بغض عنوان کرد: من هنرجوی زن گلاب آدینه بودم. یکی از مشق های کلاسی ما این بود که زن آدینه به دو سه تا از ما گفتند که وقتش است بروید و پشت صحنه ساخت یک کار حرفه ای را ببینید و ما را معرفی کردند و جالب است که خودشان هم نیامدند. ما رفتیم و آقای مهرجویی گفتند: می آیی در این سکانس از جلوی دوربین رد شوی و من با افتخار پذیرفتم. بعد از سالها که جهت طهران-تهران تماس گرفتند ایشان این مسئله را خاطرشان نبود و من برایشان تعریف کردم.

مهمان بعدی برنامه “من و شما” حمید عسگری، خواننده بود. او محمدرضا گلزار را یکی از هنرمندانی دانست که کارش را بلد است و بعد از دیدن تصویر او گفت: او خیلی در کارش رشد کرده و می توانیم بگوییم الان پیشرفت خوبی کرده است و در این هیچ شکی نیست که او یک سوپراستار هست. چیزی که در مورد رضا صادق است این است که تا ساعت ها می ایستد و با روی خوش با مردم تصویر می گیرد درحالیکه ممکن است من و خیلی ها خسته شویم و به لحاظ بدنی توانش را نداشته باشیم.

وی راجع به صدای این هنرمند هم گفت: رنگ صدای رضا خوب است ولی از نظر من خواننده ی خوبی نیست.

آرش ظلی پور با اشاره به این عنوان که حمید عسگری نخستین گزینش فریدون جیرانی جهت فیلم سینمایی «قصه ی پریا» بود از عسگری راجع به این عنوان پرسید که وی گفت: در آن وقت من با آقای مرتضی شایسته قرارداد سه ساله داشتم. آزمون گریم هم انجام شد ولی حواشی و سوءتفاهماتی به وجود آمد که قسمت نشد در آن کار ایفای نقش کنم. ولی فریدون جیرانی یکی از عالی ترین کارگردانان سینمای ما هستند و اگر قسمت می شد در کار ایشان ایفای نقش کنم افتخار بزرگی نصیبم می شد. بازیگری خیلی کار مشکل است ولی من دیگر کلاً بازی نخواهم کرد.

گلزار خواننده خوبی نیست/ پیشنهادهای کاری مدیری را قبول نکردم ، حمید عسگری/ پانته‌آ بهرام

واژه های کلیدی: خواننده | خواننده | حمید عسگری | مهران مدیری | پانته آ بهرام | محمدرضا گلزار | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs