مرز ایران کرواسی وزیر امور خارجه اخبار سیاست خارجی

مرز: ایران کرواسی وزیر امور خارجه اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات این فصل، عالی ترین فصل ما بود/ جهت رکوردشکنی سیدجلال خوشحالم ، برانکو

سرمربی پرسپولیس اعتقاد است این فصل عالی ترین فصل تیمش از وقت قبول هدایت پرسپولیس است.

این فصل، عالی ترین فصل ما بود/ جهت رکوردشکنی سیدجلال خوشحالم ، برانکو

برانکو: این فصل، عالی ترین فصل ما بود/ جهت رکوردشکنی سیدجلال خوشحالم

عبارات مهم : نیمکت

سرمربی پرسپولیس اعتقاد است این فصل عالی ترین فصل تیمش از وقت قبول هدایت پرسپولیس است.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری بعد از پیروزی تیمش در برابر پدیده و قطعی شدن قهرمانی سرخ پوشان در لیگ برتر هفدهم اظهار کرد: به بازیکنانم تبریک می گویم. از ۲ ماه قبل مشخص بود که قهرمانیم و امروز یک بازی قهرمانانه برابر یک تیم خوب که جهت بقا می جنگید به نمایش گذاشتیم.

این فصل، عالی ترین فصل ما بود/ جهت رکوردشکنی سیدجلال خوشحالم ، برانکو

او ادامه داد: در سخت ترین موقعیت ثابت کردیم بهترینیم. به سیدجلال تبریک خاص ای می گویم لیکن رکورد قهرمانی در تاریخ لیگ برتر را شکست . او ۶ قهرمانی دارد و از صمیم قلب به وی تبریک می گویم. با سیدجلال پرسپولیس قدرتمند هست. از قهرمانی در لیگ خوشحالم، دفاع از عنوان قهرمانی سخت است . با کسب سوپرجام، حضور در جمع ۴ تیم برتر آسیا شروع کردیم و حالا قهرمان لیگیم. به مرحله بعد لیگ آسیا هم رسیدیم، این فصل عالی ترین فصل ما بود.

برانکو اضافه کرد: به هواداران عزیزمان تبریک می گویم و بیش ترین تبریک را به کادر فنی ام می گویم که همکاری کردند. نباید زحمات تدارکات را فراموش کنیم. بازیکنانم مستحق این افتخار بودند و آینده درخشانی پیش رو دارند. هر لحظه در مشهد بیش ترین تعداد هوادار را داشته ایم، از لحظه ورود به فرودگاه از ما حمایت می کنند و پشتیبانی خوبی از ما دارند. تشویق مان کردند و به ما انرژی دادند.

سرمربی پرسپولیس اعتقاد است این فصل عالی ترین فصل تیمش از وقت قبول هدایت پرسپولیس است.

سرمربی پرسپولیس راجع به سه بازی آینده این تیم در لیگ برتر و هم چنین نیمکت نشینی محسن مسلمان گفت: نسبت به آینده لیگ بی تفاوت نیستیم. در خصوص مسلمان نیز باید بگویم که این مسایل مربوط به کلوب هست. به هر حال همه چیز را آنالیز خواهیم کرد. در طول فصل نشان دادیم که چه نیمکت باارزشی داریم. مساله وی اصلا انضباطی نیست، اگر انضباطی بود که اصلا روی نیمکت هم جایی نداشت. قطعا به آمادگی بازیکنان نگاه می کنم.

سرمربی پرسپولیس راجع به پرافتخارترین شدنش در تاریخ مربیان خارجی پرسپولیس گفت: این را نمی دانستم، از این بابت خوشحالم. آنچه جهت من مهم است رکوردشکنی سیدجلال حسینی بود که مثل یک وزنه قدرتمند در کنار تیم است.

واژه های کلیدی: نیمکت | برانکو | سرمربی | تبریک خاص | پرسپولیس | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs