مرز ایران کرواسی وزیر امور خارجه اخبار سیاست خارجی

مرز: ایران کرواسی وزیر امور خارجه اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات منشا به خوبی جای طارمی را پر کرده است/ نتیجه داربی را نمی‌شود پیش‌بینی کرد ، محمدخانی

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید این تیم شرایط بهتری نسبت به استقلال در داربی هشتاد و پنجم دارد. 

منشا به خوبی جای طارمی را پر کرده است/ نتیجه داربی را نمی‌شود پیش‌بینی کرد ، محمدخانی

محمدخانی: منشا به خوبی جای طارمی را پر کرده است/ نتیجه داربی را نمی شود آینده نگری کرد

عبارات مهم : پیروزی

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید این تیم شرایط بهتری نسبت به استقلال در داربی هشتاد و پنجم دارد.

ناصر محمدخانی در گفت وگو با ایسنا، راجع به دیدار داربی هشتاد و پنجم، اظهار کرد: بازی های داربی هر لحظه جذابیت خاص خودش را دارد. جهت این بازی هواداران از هفته ها قبل شروع به کری خواندن می کنند. همین کری خوانی ها باعث اوج رفتن حساسیت بازی می شود. اگر بخواهیم راجع به بازی و شرایط هر دو تیم صحبت کنیم، باید این را بگویم که پرسپولیس این روزها با در نظرگرفتن این که تیمش بین چهار تیم برتر آسیا قرار داشته است شرایط بسیار خوبی نسبت به استقلال دارد ولی با این حال نباید به جایگاه دو تیم در جدول رده بندی نگاه کنیم.

منشا به خوبی جای طارمی را پر کرده است/ نتیجه داربی را نمی‌شود پیش‌بینی کرد ، محمدخانی

وی در ادامه راجع به عملکرد گادوین منشا در دو بازی اخیر پرسپولیس، گفت : منشا توانسته به خوبی جای طارمی را پر کند. او بازیکن تاثیرگذاری است که هر وقت وقت گلزنی داشته باشد می تواند دفاع حریف را به هم بزند و خطرآفرین شود.

محمدخانی در بخش دیگری از صحبت هایش در پاسخ به این پرسش که آیا خاطره ای از داربی های قدیم دارد یا خیر، گفت : آن بازی که ۲ بر صفر ما پیش بودیم و در نهایت ۲ بر ۲ مساوی شد یکی از جالب ترین بازی ها در ذهن من هست. البته آن بازی به درگیری هم کشیده شد که نمی خواهم الان با عنوان کردن آن پرسشها کام هواداران را تلخ کنم. یکی دیگر از بازی هایی که من این بار به عنوان تماشاگر از منزل نگاه می کردم و برایم بسیار خاطر انگیز و جالب هست، پیروزی ۳ بر ۲ پرسپولیس برابر استقلال با هت تریک ایمون زاید هست. یادم می آید در آن دیدار اصلا کسی فکر نمی کرد که پرسپولیس بتواند برنده بازی باشد ولی در حالی که تیم ۱۰ نفره بود توانستیم سه گل به حریف بزنیم و بازی ۲ بر صفر باخته را به پیروزی تبدیل کنیم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید این تیم شرایط بهتری نسبت به استقلال در داربی هشتاد و پنجم دارد. 

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه راجع به آینده نگری اش از نتیجه بازی، گفت : واقعا نمی شود عدد دقیقی را جهت آینده نگری بازی بیان کرد ولی من امیدوارم که تیم محبوبم، پرسپولیس پیروز میدان باشد.

او در آخر راجع به این که آیا از بین بردن از لیگ قهرمانان آسیا باعث تضعیف روحیه بازیکنان پرسپولیس شده است است یا خیر، گفت : من این مساله را قبول ندارم آیا که اعتقاد دارم حضور پرسپولیس در بین چهار تیم برتر آسیا با امکاناتی که در اختیار داشت، موفقیت بسیار بزرگی محسوب می شود که نباید آن را فراموش کرد.

منشا به خوبی جای طارمی را پر کرده است/ نتیجه داربی را نمی‌شود پیش‌بینی کرد ، محمدخانی

واژه های کلیدی: پیروزی | استقلال | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs