مرز ایران کرواسی وزیر امور خارجه اخبار سیاست خارجی

مرز: ایران کرواسی وزیر امور خارجه اخبار سیاست خارجی

اوضاع اقتصادی کره شمالی اشک اون را درآورد!

ویدیویی از رهبر کره‌شمالی که در حال اشک ریختن هست، ظاهرا به مقام‌های بلندپایه حزب کارگر کره‌شمالی نشان داده شده است است.  اوضاع اقتصاد..

ادامه مطلب

لغو دیدار آمریکا-کره‌شمالی تاسف‌برانگیز است/ لغو برجام اثرات بدی دارد ، پوتین در دیدار با ماکرون

رئیس‌جمهوری روسیه در جریان دیدار با همتای فرانسوی خود گفت، کره شمالی به تمامی وعده‌هایش پیش از نشست لغو شده است با آمریکا پایبند بوده و تمامی آنها را انجام داده ..

ادامه مطلب

سیاست روسیه در سوریه همسو با منافع اسرائیل است / پوتین

در حالی که وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به تهدیدات خود علیه کشور عزیزمان ایران ادامه می‌دهد و می‌گوید، در صورت بمباران تل‌آویو، پایتخت کشور عزیزمان ایران را با جنگ..

ادامه مطلب

از اوباما محبوب‌تر شدم! / ترامپ

.رئیس‌جمهوری آمریکا با اشاره به تازه‌ترین نتیجه های نظرسنجی‌ها مدعی شد که محبوب‌تر از باراک اوباماست. این در حالی است که میانگین نظرسنجی‌ها پایین‌ترین حد م..

ادامه مطلب

سیسی رسما نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری مصر شد

کمپین انتخاباتی سیسی رسما مدارک کاندیداتوری او در انتخابات ریاست جمهوری آتی را به هیئت انتخابات ارائه داد.  سیسی رسما نامزد انتخابات..

ادامه مطلب

نباید کورکورانه به آمریکا اعتماد کنیم / وزیر خارجه پاکستان

وزیر خارجه پاکستان در اعتراض به موضع گیری ترامپ علیه کشورش اعلام کرد: تاریخ به ما یاد داده است که نباید کورکورانه به آمریکا اعتماد کنیم. وزیر ..

ادامه مطلب

برخورد دوگانه آمریکا با تصمیم های شرکت ملل

در حالی که مقام های آمریکایی قطعنامه مجمع عمومی شرکت ملل راجع به قدس را محکوم می کنند، ترامپ موافقت شورای امنیت با تحریم علیه کره شمالی را نشانه صلح خواهی ..

ادامه مطلب

اجازه حفر چاه فتنه جدیدی در شمال عراق را نمی دهیم / رئیس جمهور ترکیه

رجب طیب اردوغان، مدیر جمهور ترکیه امروز بار دیگر به سران اقلیم کردستان عراق هشدار داد اجازه وقوع فتنه جدیدی در شمال عراق را نخواهد داد. ر..

ادامه مطلب

پسر ترامپ باید در پرونده روسیه شهادت بدهد

به گفته یک دموکرات ارشد، یکی از کمیته‌های کنگره آمریکا که راجع به همدستی احتمالی کمپین دونالد ترامپ با روسیه حین انتخابات سال گذشته تحقیق می‌کند، ممکن است پای..

ادامه مطلب

هتک حرمت مسجدالاقصی جایز نیست / عادل الجبیر

وزیر امور خارجه عربستان راجع به اهداف نشست وزرای امور خارجه کشورهای اسلامی در استانبول، گفت، این نشست سه خبر آشکار دارد. عادل الجبیر: هتک حرمت مسجدا..

ادامه مطلب